Poniżej mogą Państwo znaleźć stworzone przeze mnie e-booki pomocne przy wychodzeniu z uzależnień behawioralnych i tworzeniu nowych, zdrowych nawyków. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt mailowy pod adresem: ascoachingpl@gmail.com i wskazanie w treści maila wybranych przez siebie produktów. W odpowiedzi otrzymają Państwo numer konta do wpłaty, a po zaksięgowaniu przelewu zostanie wysłany do Państwa zakupiony e-book.

Opuszczając Świat Nawyków

Książka pt. Opuszczając Świat Nawyków (2013) jest pierwszą w Polsce publikacją stanowiącą kompleksowy kurs samopomocy dla osób uzależnionych od seksu i pornografii.

W oparciu o najnowsze metody z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, psychologii głębi i psychologii sukcesu, autor przeprowadza czytelnika przez 12-tygodniowy program, który doprowadzi go do całkowitego uwolnienia się od kompulsywnych zachowań.

Cena: 50 zł

Notatnik Zapalników Battlebook

Battlebook jest pierwszym w Polsce notesem zaprojektowanym ze szczególną myślą o osobách borykających się z kompulsjami i uzależnieniami. Każdy dzień zawiera specjalne rubryki, w których można określić siłę i rodzaj zapalnika, myśli jakie po nim następowały a takže podjęte działania. Batlebook pozwala takže na kompleksową analizę przyczyn i częstotliwości występowania nawrotów. Dzięki temu notesowi będziesz nie tylko w stanie zbudować świadomość swoich codziennych nawyków, ale takže przełamać schemat poprzez specjalne rubryki na notatki pozwalające ci wyciągnąć wnioski z każdego dnia.

Cena: 30 zł

Planer Osobisty

Planer Osobisty™ został stworzony w celu podsumowania pracy nad programem AS-Coaching w jednym miejscu i stworzenia przestrzeni, w której w sposób zorganizowany będziesz wyznaczał sobie cele. Zawiera on tabelę dialogów wewnętrznych, plan tygodnia, który pozwoli ci rozplanować swoje zadania i nawyki, a także podsumowanie celów w sześciu sferach życia wraz z rubryką służącą do wyznaczania “SMART goals” i określania tego, w jakim stopniu udało nam się je zrealizować. Planer Osobisty™ jest w pełni interaktywnym narzędziem, które można używać zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych. Niezastąpione narzędzie dla każdego, kto zakończył 12-tygodniowy program zdrowienia i chciałby podtrzymywać swoją pracę z narzędziami AS-Coaching.

Cena: 30 zł