Recovery Coaching

Recovery Coaching jest rodzajem profesjonalnej pomocy psychologicznej, skierowanej do osób które rozważają, lub są obecnie w procesie zdrowienia z uzależnienia i chcą osiągać lepsze rezultaty we wszystkich obszarach swojego życia, pogłębiając jednocześnie swoje zdrowienie z nałogu. Inaczej niż w większości terapii, w Recovery Coachingu skupiamy się przede wszystkim na teraźniejszości i przyszłości, głęboko wierząc w to, że klienci już teraz posiadają zasoby i kreatywność, które mogą zostać wykorzystane w celu poprawy ich funkcjonowania. Analiza tego co do tej pory okazywało się nieskuteczne jest również obecna, ale akcent kładziony jest na możliwie jak najszybsze odblokowanie pełnego potencjału klienta i dynamiczne działanie w tu i teraz. Głęboko wierzymy, że w każdym kliencie już teraz znajduje się źródło jego zdrowia i szczęścia.

Seksualność jest dziedziną niesamowicie złożoną i osobistą. W związku z tym, nie promujemy pojedynczego sposobu osiągania zdrowia seksualnego, nastawiając się na określenie indywidualnych ram zdrowienia dla każdego z naszych klientów. Rozumiejąc jednak chaos spowodowany tkwieniem w kompulsywnych schematach działania, opieramy tematykę kolejnych sesji przede wszystkim na 12-tygodniowym kursie „The Mindful Habit” stworzonym przez Craiga Perrę. Każdy kolejny etap kursu zawiera praktyczne narzędzia i zadania domowe które służą pogłębieniu samoświadomości i przyspieszeniu procesu zdrowienia. Zachęcamy jednak, aby traktować z góry ustaloną tematykę spotkania przede wszystkim jako sugestię i aby aktywnie współtworzyć sesje coachingowe w oparciu o to, co w danych momencie jest dla Ciebie najistotniejsze. Celem współpracy jest nie tylko utrzymanie szeroko pojmowanej trzeźwości, ale przede wszystkim osiągnięcie życiowej satysfakcji i poczucia sensu.

Dla kogo jest ta oferta?

Recovery Coaching jest skierowany przede wszystkim do osób świadomych, nastawionych na zdrowienie i samorozwój, które z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i wsparcia chcą przyspieszyć ten proces. Jest to oferta dla osób dysponujących czasem i silną motywacją do zmiany. 12-tygodniowy kurs który oferuję jest programem niezwykle intensywnym, wymagającym od klienta własnej pracy i zaangażowania w proces zdrowienia pomiędzy sesjami. Dla właściwej osoby, która jest już świadoma swojego uzależnienia i zdeterminowana aby podjąć wszystkie kroki potrzebne do zmiany, ten rodzaj współpracy uważam za najefektywniejszy.

Gdzie odbywają się spotkania?

Spotkania odbywają się On-Line, przy wykorzystaniu programu Zoom. Ważne jest, abyś na czas sesji znalazł prywatne miejsce, w którym nie będzie osób trzecich ani innych zakłóceń. Pamiętaj aby być w miejscu z dobrym połączeniem sieciowym.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę stacjonarną w Łodzi, proszę o uprzednią informację mailową na adres: ascoachingpl@gmail.com

Jak mogę umówić spotkanie?

Spotkanie można umówić za pomocą kalendarza on-line – kliknij tutaj.

Jeśli jest to twoje pierwsze spotkanie, wybierz opcję „Free Introductory Session with Adrian”, a następnie godzinę która Ci odpowiada. Spotkania można odwoływać i przekładać do 24 godzin przed umówioną wizytą. Spotkania odbywają się On-Line, przy użyciu programu Zoom, dlatego koniecznością jest zadbanie o prywatną przestrzeń z dobrym dostępem do internetu na czas odbywania rozmowy.

Jaki jest koszt współpracy?

Cena jednej sesji to 150 zł. Opłaty powinny być dokonywane z góry, przed umówionym spotkaniem.

Jeśli jesteś zdecydowany nawiązać dłuższą współpracę, zapoznaj się z ofertą poniżej.

Pakiet 12-tygodniowy – 1700 zł (5% zniżki)

Pakiet 6-miesięczny – 3240 zł (10% zniżki)

Pakiet 1-roczny – 5760 zł (20% zniżki)

W przypadku wcześniejszego anulowania współpracy z przyczyn wyróżnionych w kontrakcie, obowiązuje zwrot pieniędzy za nieodbyte sesje.