Gdybym miał coś przekazać ludziom, to powiedziałbym, że w każdym z nas jest unikalny dar. W każdym jest potencjał żeby osiągnąć coś wspaniałego. To mogą być proste rzeczy, jak talent do robienia pysznych naleśników, sprawianie, że twoi bliscy zawsze się uśmiechną, albo wyjątkowa cierpliwość.

Wszyscy wnosimy coś do świata, każdy z nas z osobna ma jakąś wartość. Chciałbym żebyście pamiętali, że jesteście wyjątkowi, że macie w sobie potencjał żeby zrealizować swoje marzenia, żeby cieszyć się życiem, które wam dano. Nasze dni nie są nieograniczone. Ten świat to tylko przystanek i warto wykorzystać tą chwilę na coś dobrego.

Chciałbym, żebyście pamiętali, że wasze ciała są świątynią i żebyście je cenili. Chciałbym, żebyście pamiętali także, że jest pojazdem i niezależnie od tego w jakim jest stanie to siła ducha zwycięża.

Nie zaniedbujcie swoich bliskich i doceniajcie każdy dzień. Kochajcie swoich przyjaciół i próbujcie wybaczyć wrogom. Wszyscy byliśmy kiedyś w mrocznym miejscu i wszyscy błądzimy. Ale jesteśmy ludźmi na tej małej łódce i powinniśmy trzymać się razem.

Pamiętajcie, że nie jesteście swoimi myślami. Jesteście więksi i wspanialsi niż wam się kiedykolwiek wydawało. Myśli przychodzą i odchodzą jak dym, a prawda zawsze jest z wami.

Chciałbym żebyście wiedzieli, że miłość zwycięża i uzdrawia. Nie ma większej siły na ziemi. Miłość pomaga pogodzić się z tym co jest. Miłość nigdy nie sprawi wam bólu. Ból sprawia nasza chciwość, nasze przywiązania, nasza próba zawłaszczenia sobie tego co nie nasze.

Nie znam was, ale wiem w tej chwili, że kocham was bardzo.